ΠΡΑΞΗ 3η /12-11-2019

Στην Ιαλυσό και στο Γραφείο του Γενικού Λυκείου Ιαλυσού σήμερα 12-11-2019, ημέρα Τρίτη και ώρα 11:00 συνεδρίασε η Επιτροπή Αξιολόγησης των προσφορών για την πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ’ τάξης στη Θεσσαλονίκη από 09/12/2019 έως 13/12/2019 και την επιλογή της καταλληλότερης απ’ αυτές, η οποία έχει συγκροτηθεί με τη με αρ.1/25-11-2019 πράξη του Δ/ντή του ΓΕΛ Ιαλυσού με παρόντα μέλη:

1.    Πρόεδρος: Ο Δ/ντής Θεολόγος Χρήστος

2.    Μέλη:

α) Σαλιάρης Δημήτριος, καθηγητής κλ. ΠΕ02 του ΓΕΛ Ιαλυσού.

β) Καράβατος Φίλιππος, καθηγητής κλ. ΠΕ04.02 του ΓΕΛ Ιαλυσού.

γ) Μαλαματής Αντώνιος, εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του ΓΕΛ Ιαλυσού

δ) Παντελίδης Παναγιώτης, εκπρόσωπος του 15/μελούς Μ.Σ. και των μαθητών του Γ3’ τμήματος.

ε) Καΐκης Παναγιώτης, εκπρόσωπος των μαθητών του Γ1’ τμήματος.

στ) Κυπριώτης Στέφανος, εκπρόσωπος των μαθητών του Γ2’ τμήματος.

ζ) Συκόφυλλος Ηλίας, εκπρόσωπος των μαθητών του Γ4’ τμήματος.

(Οι μαθητές εκπροσωπούνται με μία (1) ψήφο).

Η Επιτροπή έκρινε ότι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά και σύμφωνη με την πρόσκληση που είχε απευθύνει το Γενικό Λύκειο Ιαλυσού, είναι η προσφορά του τουριστικού γραφείου «K&BTravel- Γιαννακάκης _ Αφάντου Ρόδος» με κόστος 286 € ανά άτομο στο ξενοδοχείο «Perinthosκαι αποφασίζει ομόφωνα να αναθέσει σ’ αυτό το τουριστικό γραφείο την εκτέλεση της εκδρομής.

Το συγκεκριμένο πρακτορείο επιλέχθηκε από την επιτροπή γιατί είχε υποβάλλει την οικονομικότερη προσφοράς και πληρούσαι όλες της προϋποθέσεις της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος του σχολείου μας με αριθμ. πρωτ.:1019/5-11-2019

(Αναπόσπαστο μέρος του παρόντος Πρακτικού αποτελούν οι σχετικές προσφορές, όπως αυτές έχουν παραληφθεί από το ΓΕΛ Ιαλυσού ).

Ο Πρόεδρος                                                                          Τα μέλη

Θεολόγος Χρήστος                                      1. Σαλιάρης Δημήτριος 2. Καράβατος Φίλιππος 3.  Μαλαματής Αντώνιος   4. Κυπριώτης Στέφανος   5. Παντελίδης Παναγιώτης 6. Καΐκης Παναγιώτης 7. Συκόφυλλος Ηλίας